O FIRMIE
FLOTA
SAMOCHODÓW
STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
MYJNIA
BEZDOTYKOWA
POMOC
DROGOWA
KONTAKT
O FIRMIE
FLOTA
SAMOCHODÓW
STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
MYJNIA
BEZDOTYKOWA
POMOC
DROGOWA
KONTAKT

FLOTA SAMOCHODÓW

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Szukasz sprawdzonej firmy wypożyczającej auta? Skontaktuj się z nami już dziś! Oferujemy wynajem nowoczesnych i wygodnych samochodów na atrakcyjnych warunkach. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego ostateczna cena i parametry wynajmu są ustalane pod konkretne oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy musi mieć własne auto. Z tego powodu prowadzimy wypożyczalnię samochodów w okolicy Rzeszowa. Liczmy, że znajdziesz u nas to, czego szukasz.

Gdzie wypożyczyć auto w Tarnobrzegu?

Gwarantujemy wynajem komfortowych samochodów po konkurencyjnych stawkach. Zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszy miejscu, dlatego staramy się dopasowywać warunki umowy do konkretnych oczekiwań. Nasza wypożyczalnia samochodów nieopodal Rzeszowa dysponuje autami klasy premium, do których zaliczają się najnowsze i w pełni wyposażone roczniki Renault. Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas kluczowe, właśnie dlatego przeprowadzamy wszystkie niezbędne przeglądy i badania diagnostyczne całej floty.

DJKS – sprawdzona wypożyczalnia aut w okolicy Rzeszowa

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim ergonomiczne oraz niezawodne samochody marki Renault. Biorąc pod uwagę różne oczekiwania, umożliwiamy wybór auta w wersji sedan, kombi lub hatchback. Dodatkowo dysponujemy również nieco większym modelem, jakim jest Renault Trafic Passenger, który pomieści aż 9 osób. Warto też zaznaczyć, że cała flota wypożyczalni samochodów koło Rzeszowa jest wyposażona w nowoczesną nawigację.

Godna zaufania wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Oferujemy zarówno krótko, jak i długoterminowy tani wynajem aut w województwie podkarpackim. Pojazdy z naszej floty są przede wszystkim bezpieczne, ale również nowoczesne oraz komfortowe. Gwarantujemy fachowe doradztwo, a także najwyższej jakości obsługę Klienta. W trosce o efektywną komunikację prowadzimy dwudziestoczterogodzinną linię telefoniczną. Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni samochodów koło Rzeszowa już dziś!