O FIRMIE
FLOTA
SAMOCHODÓW
STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
MYJNIA
BEZDOTYKOWA
POMOC
DROGOWA
KONTAKT
O FIRMIE
FLOTA
SAMOCHODÓW
STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
MYJNIA
BEZDOTYKOWA
POMOC
DROGOWA
KONTAKT

MYJNIA
BEZDOTYKOWA

  Nasza ręczna myjnia samochodowa ma kilkuletnie doświadczenie w branży zajmującej się kompleksowym czyszczeniem aut. Używamy środków najwyższej jakośći w tym: DAERGCHIMICA, SWISS WAX, MEGUIAR'S aby Twój samochód był super lśniący czysty i pachnący. Na czas mycia Twojego samochodu otrzymasz od nas samochód zastępczy.

Każdy miłośnik motoryzacji chce, by jego samochód był idealnie czysty, a tym samym prezentował się doskonale, przyciągając zainteresowane spojrzenia. Zanieczyszczenia różnego rodzaju prędzej czy później pojawiają się jednak na karoserii, dlatego systematyczne mycie auta jest niezbędne do zachowania jego znakomitego wyglądu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy potrzebują profesjonalnego, skutecznego czyszczenia samochodu, w naszej wypożyczalni w Tarnobrzegu oferujemy usługi specjalistycznej myjni bezdotykowej.

Myjnia w wypożyczalni DJKS – Tarnobrzeg

Jeśli zdecydujesz się powierzyć swoje auto w nasze ręce, możesz mieć całkowitą pewność, że wróci ono do Ciebie lśniące, bez żadnych, nawet najdrobniejszych zabrudzeń. W myjni bezdotykowej w wypożyczalni samochodów DJKS w Tarnobrzegu zajmujemy się dokładnym czyszczeniem pojazdów z wykorzystaniem skutecznych, bezpiecznych dla lakieru środków oraz sprawdzonych metod. Usługi naszej myjni to gwarancja kompleksowego, skutecznego mycia, dzięki któremu Twój samochód będzie wyglądał zupełnie jak nowy.

Samochód zastępczy na czas mycia

Potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego na czas mycia Twojego auta w wypożyczalni w Tarnobrzegu zapewnimy Ci wysokiej klasy samochód zastępczy. W oczekiwaniu na dokładne wyczyszczenie swojego pojazdu będziesz mógł korzystać z wygodnego, niezawodnego auta gwarantującego w pełni komfortową jazdę. Jesteś zainteresowany usługami myjni bezdotykowej w województwie podkarpackim? Skontaktuj się z nami!

Profesjonalne mycie aut w wypożyczalni w Tarnobrzegu

Specjaliści z wypożyczalni samochodów DJKS w Tarnobrzegu dysponują wieloletnim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą, a motoryzacja to ich pasja, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz w pełni usatysfakcjonowany z usług naszej myjni bezdotykowej. Zapewniamy indywidualne podejście, a także dostosowanie preparatów i metod do Twoich oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z wypożyczalnią aut każdego miłośnika motoryzacji z województwa podkarpackiego!