WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW - RZESZÓW

Wypożyczalnia samochodów – Rzeszów

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego ostateczna cena i parametry wynajmu są ustalane pod konkretne oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy musi mieć własne auto. Z tego powodu prowadzimy wypożyczalnię samochodów w okolicy Rzeszowa. Liczmy, że znajdziesz u nas to, czego szukasz.

Gdzie wypożyczyć auto w Tarnobrzegu?

Gwarantujemy wynajem komfortowych samochodów po konkurencyjnych stawkach. Zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszy miejscu, dlatego staramy się dopasowywać warunki umowy do konkretnych oczekiwań. Nasza wypożyczalnia samochodów nieopodal Rzeszowa dysponuje autami klasy premium, do których zaliczają się najnowsze i w pełni wyposażone roczniki Renault. Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas kluczowe, właśnie dlatego przeprowadzamy wszystkie niezbędne przeglądy i badania diagnostyczne całej floty.

DJKS – sprawdzona wypożyczalnia aut w okolicy Rzeszowa

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim ergonomiczne oraz niezawodne samochody marki Renault. Biorąc pod uwagę różne oczekiwania, umożliwiamy wybór auta w wersji sedan, kombi lub hatchback. Dodatkowo dysponujemy również nieco większym modelem, jakim jest Renault Trafic Passenger, który pomieści aż 9 osób. Warto też zaznaczyć, że cała flota wypożyczalni samochodów koło Rzeszowa jest wyposażona w nowoczesną nawigację.

Godna zaufania wypożyczalnia samochodów – Rzeszów

Oferujemy zarówno krótko, jak i długoterminowy tani wynajem aut w województwie podkarpackim. Pojazdy z naszej floty są przede wszystkim bezpieczne, ale również nowoczesne oraz komfortowe. Gwarantujemy fachowe doradztwo, a także najwyższej jakości obsługę Klienta. W trosce o efektywną komunikację prowadzimy dwudziestoczterogodzinną linię telefoniczną. Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni samochodów koło Rzeszowa już dziś!

NASZA FLOTA

Zapoznaj się bliżej z naszymi pojazdami

Poniżej znajdziesz więcej szczegółów, by ułatwić Ci podjęcie decyzji przy wyborze wypożyczanego samochodu.

SAMOCHODY OSOBOWE

MIEJSKIE

Stworzone do komfortowej jazdy po mieście, małe i zgrabne, byś mógł wcisnąć się w każdy zakamarek, nawet najbardziej zatłoczonych ulic.

SEDAN

Nieco większe gabaryty, większa moc oraz wysoki komfort jazdy, nie tylko po mieście, ale i również na dłuższe trasy poza miastem.

KOMBI

Komfortowe i przestronne, stworzne do rodzinnych wycieczek, nie tylko miastowych, ale i również pozamiastowych.

SAMOCHODY DOSTAWCZE

DUŻE

Wytrzymałe i niezawodne, stworzone na potrzeby przewożenia większych i cięższych ładunków lub dostaw dla Ciebie i Twoich klientów.

MAŁE

Szybkie i niezawodne, stworzone na potrzeby przewożenia mniejszych i nieco lżejszych ładunków lub dostaw dla Ciebie i Twoich klientów.

WIELOOSOBOWE

Pojemne, komfortowe i przestronne, stworzone do wypadów w dalsze wakacyjne trasy z rodziną bądź z obszerną grupą znajomych.

SAMOCHODY PREMIUM

LIMUZYNY

Stworzone na wyjątkowe okazje i wspaniałe wydarzenia w życiu, byś mógł cieszyć się komfortem jazdy w najważniejszych dla Ciebie chwilach.

SPORTOWE

Stworzone, byś mógł poczuć dreszcz adrenaliny i wiatr we włosach siedząc za kierownicą tych wyjątkowych egzotycznych pojazdów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?

Jesteśmy tu dla Ciebie, śmiało skontaktuj się z nami, pomożemy.