O FIRMIE
FLOTA
SAMOCHODÓW
STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
MYJNIA
BEZDOTYKOWA
POMOC
DROGOWA
KONTAKT
O FIRMIE
FLOTA
SAMOCHODÓW
STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
MYJNIA
BEZDOTYKOWA
POMOC
DROGOWA
KONTAKT

STACJA KONTROLI
POJAZDOW

  Nasza Stacja Kontroli Pojazdów (samochody do 3,5 t) wyposażona jest w nowoczesną linię diagnostyczną niemieckiej firmy MAHA pozwalającą na dokładne sprawdzenie stanu technicznego każdego samochodu jak również i motocykla. Badanie techniczne przeprowadzane jest na koszt właściciela pojazdu i ma na celu sprawdzenie cech identyfikacyjnych pojazdu, sprawdzenie pojazdu pod względem bezpieczeństwa użytkowania zarówno dla osób nim jadących jak i innych uczestników ruchu, ochrony środowiska oraz ich obowiązkowego wyposażenia. Badania wykonywane są zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu. Ponadto proponujemy kompleksowe sprawdzenie pojazdu przed zakupem (stan mechaniczny, powłoka lakiernicza, diagnostyka komputerowa).

  Funkcjonujemy pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego, co zapewnia dostęp do wszelkich nowinek technicznych czy informacji pozwalających rozwiązać trudne, nietypowe problemy.

Przykładowe ceny badań technicznych pojazdów (ceny urzędowe)
Usługa Cena
Samochód osobowy, autobus przeznaczony do przewozu nie więcej niż 15 osób łącznie z kierowcą, samochód ciężarowy i specjalny do 3,5 t d.m.c., pojazd trójkołowy powyżej 0,4 t m.w.1) 98 zł
Samochód osobowy 98 zł
Motocykl 62 zł
Pojazd przystosowany do zasilania gazem 63 zł