O FIRMIE
FLOTA
SAMOCHODÓW
STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
MYJNIA
BEZDOTYKOWA
POMOC
DROGOWA
KONTAKT
O FIRMIE
FLOTA
SAMOCHODÓW
STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
MYJNIA
BEZDOTYKOWA
POMOC
DROGOWA
KONTAKT

Stacja kontroli pojazdów - Tarnobrzeg

Przykładowe ceny badań technicznych pojazdów (ceny urzędowe)
Usługa Cena
Samochód osobowy, autobus przeznaczony do przewozu nie więcej niż 15 osób łącznie z kierowcą, samochód ciężarowy i specjalny do 3,5 t d.m.c., pojazd trójkołowy powyżej 0,4 t m.w.1) 98 zł
Samochód osobowy 98 zł
Motocykl 62 zł
Pojazd przystosowany do zasilania gazem 63 zł
stacja kontroli pojazdów tarnobrzeg stacja kontroli pojazdów tarnobrzeg

Serdecznie zapraszamy zarówno Kierowców z Tarnobrzega, jak i innych miejscowości. Jesteśmy przekonani, że połączenie naszego doświadczenia, profesjonalnego podejścia oraz wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego sprawi, że nawet najbardziej wymagający Klienci będą usatysfakcjonowani. Co więcej, tak jak wspominaliśmy powyżej – doskonale odnajdujemy się w sytuacjach nietypowych, czy wręcz wyjątkowo trudnych. Postaw na sprawdzony zespół i ciesz się z efektów!

Szukasz nowoczesnej stacji kontroli pojazdów? Już nie musisz! Odwiedź nas w Tarnobrzegu, a dowiesz się wszystkiego o swoim aucie!

Mimo tego, że cały czas staramy się proponować Klientom korzystne ceny, to zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Do każdego badania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co sprawia, że zyskaliśmy liczne grono zadowolonych Klientów. Jeśli Ty również poszukujesz sprawdzonej stacji kontroli pojazdów – odwiedź naszą siedzibę w Tarnobrzegu i nie szukaj dłużej! Zapraszamy!